محل تبلیغات شما

داشتم باهاش حرف میزدم راجع به عشق و دوست داشتن و اینا. ازم پرسید عشق از دید تو یعنی چی ؟از خدا خواسته شروع کردم. 
 تعریف های آرمانی از عشق افلاطونی و از خود گذشتن و همه معشوق شدن و . رنجها و زخمهایی که ممکنه انسان توی این مسیر بخوره و آسیبهایی که قراره ببینه و ناکامی هایی که نصیبش میشه و "خون به‌ دل‌، خاک‌ به‌ سر، آه به‌ لب‌، اشک به چشم " و "راهی ست راه عشق که هیچش کناره نیست" وآنجا جز آن که جان بسپارند چاره نیست" و ووووو هزاران مثال و تمثیل  گفت تموم شد؟؟؟؟ گفتم تعریف عشق تموم شدنی نیست . گفت عشق همه اینایی که میگی هست همه اینایی که میگی نیست . عشق یعنی اون کسی و که دوسش داری هر جایی که هست با هر کسی که هست، تحت هر شرایطی، هر نقطه ای "حالش خوب باشه" . و از حال خوب اون حال تو هم خوب باشه . گفت یه جایی میرسی توی این عشق و دوست داشتن که حاضری چهار قدم بری عقب ببینی طرف حالش خوبه یا نه ؟؟؟!!! و دنبال این بگردی که تو چکار میتونی برای حال خوب اون بکنی . عشق خودخواهی رو ازت میگیره دیگه به خودت و خواسته های خودت نگاه نمیکنی . آرامشش آرامش تو و هر آن چیزی که اون رو خوشحال میکنه تو رو هم به خودم نگاه کردم . به همه آدمهایی که اطرافم هستن و حداقل میشناسمشون .چقدر تا حالا لاف عاشقی زدیم چقدررررر سرم رو پایین انداختمو گفتم "التماست میکنم با عشق درگیرم نکن" بین عشق ما و عشق واقعی تفاوت از زمین است تا ثریا . 1398/11/20

دارم هی صبوری میکنم ....

تکه هایی از یک کل منسجم

"یاد" نادر ابراهیمی

عشق ,تو ,رو ,اون ,به‌ ,حال ,که میگی ,خوب باشه ,اینایی که ,حال خوب ,همه اینایی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خدمات تایپ آنلاین و صفحه آرایی مجتمع بین المللی نوجوانان روشن فکر ایران t-learn باران دلتنگی Kenneth's receptions وبلاگ مرزبانی و انتخابات کنگره 60 winnsenato دانلود آهنگ جدید urmavi تست روانشناسی اضطراب ،افسردگی ،خشم ،دلهره، اضطراب و فشارهای روانی